top of page

 Programlarımız

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyimlerimiz sonucu uzman kadromuz ile öğrencilerimize özel oluşturduğumuz programlarımızla fark yaratıyor, başarıyı garantiliyoruz...

LGS Hazırlık Programı

 • LGS’ye hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerimize haftada 4 gün 14 saat ders işlenmektedir (Hafta içi 2 gün 3 er saat, hafta sonu 2 gün 4 er saat). Lgs puan kat sayısı dikkate alınarak haftalık Matematik, Fen B., Türkçe ders saatleri yoğunlukta olmak üzere T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Danışmanlık derslerimiz vardır.

 • LGS hazırlık sürecinde öğrencilerimize Türkiye Geneli Denemeler dahil olmak üzere yaklaşık 15 farklı yayınevinin 30 civarında denemesi uygulanmaktadır. Deneme sonunda ayrıntılı deneme karnesiyle öğrencimizin eksikleri tespit edilip giderilmesi planlanmaktadır.

 • Öğrenci Takip Sistemimiz sayesinde velilerimiz öğrencilerimizin deneme sonuçlarını, ödevlerini, devamsızlıklarını, öğretmen değerlendirmelerini içeren ŞÖK raporunu vs. takip edebilmektedir. 

 • Öğrencimizin seviyesine göre haftalık olarak verilecek ödevler (kaynak kitap, konu, soru sayısı) dönem başlarında duyurulur ve haftalık olarak takip edilmektedir. 

 • Haftalık sınıf derslerine ek olarak öğrencilerimiz Randevulu Derslerimiz, Etüt Saatlerimiz ve birebir derslerimize ihtiyaç duyduğunda katılarak eksiklerini gidermekte ve başarısını artırmaktadır.

 • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenimiz öğrenci ve velilerimize yönelik seminerler, Dikkat Testi, Sınav Kaygısı Envanteri, Ders Çalışma Stilleri Testi gibi testler, tespit edilen sorunların çözümü yada gelen talepler doğrultusunda haftalık veli ve öğrencilerle birebir görüşmeler yapmaktadır.

 • LGS HAZIRLIK KAMPLARIMIZ: Ağustos ayında LGS ye başlangıç kampı, 1. ve 2. Dönem ara tatillerde Dönem arası LGS kampı, Sömestr LGS kampı ve Mayıs LGS Son kampımız olmak üzere 5 adet LGS hazırlık kampımız vardır.

5,6,7. Sınıf Programlarımız

 • Öğrencilerimize hafta sonu 2 gün 4 er saatten toplamda 4 ders işlenmektedir. Lgs puan kat sayısı dikkate alınarak haftalık Matematik, Fen B. , Türkçe ders saatleri yoğunlukta olmak üzere Sosyal B., İngilizce derslerimiz vardır. Ayrıca 7. Sınıflarımıza hafta içi 1 gün etüt yapılmaktadır.

 • Okul yazılı tarihleri dikkate alınarak Yazılı Hazırlık Çalışmalarımız (konu tekrarı, örnek yazılı uygulamaları, bireysel eksiklerin giderilmesi) yapılmaktadır.

 • Öğrencilerimize sene içerisinde yaklaşık 10 deneme uygulanmaktadır. Dönemde bir olmak üzere okul yazılılarından önce Klasik Yazılı Denemesi yapılarak öğrencilerimizin okul yazılılarından tam puan almaları hedeflenmektedir. Deneme sonunda ayrıntılı deneme karnesiyle öğrencimizin eksikleri tespit edilip giderilmesi planlanmaktadır.

 • Öğrenci Takip Sistemimiz sayesinde velilerimiz öğrencilerimizin deneme sonuçlarını, ödevlerini, devamsızlıklarını, Öğretmen değerlendirmelerini içeren ŞÖK raporu vs. takip edebilmektedir. 

 • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenimiz öğrenci ve velilerimize yönelik seminerler, Dikkat Testi, Sınav Kaygısı Envanteri, Ders Çalışma Stilleri Testi gibi testler, tespit edilen sorunların çözümü ya da gelen talepler doğrultusunda haftalık veli ve öğrencilerle birebir görüşmeler yapmaktadır.

Kamp Programlarımız
Uzman Eğitim sosyal aktivitelerimiz
bottom of page